Kreatív sarok

A kreatív sarokban olyan egyedi játékokat találsz, amik saját fejlesztésűek.

Ha tetszik az ötlet, és szeretnél rendelni az adott termékből, akkor a lap alján lévő megrendelőlap kitöltésével teheted ezt meg.

Szín- és formaillesztő játék

A szín- és formaillesztő játék egy szín- és formaillesztő táblából, 36 darab színes kártyából és két dobókockából áll.

A játék célja, hogy az egyik dobókockával a színt, a másik dobókockával a formát kidobva a tábla megfelelő oszlopába, illetve sorába kell helyezni a kártyákat. (Pl. A kék téglalapot a 3. oszlop 5. sorába kell tenni.)

A játék tartalma:

• tábla: színes, A4-es méretű lap
  • kártyák: 36 darab, a színes formákat tartalmazó kartonlap (6 szín x 6 forma)
  • két dobókocka: a színeket, illetve a formákat tartalmazó kockák sablonja, csak össze kell ragasztani őket.

Online ár: 1000 Ft (E-mail-ben küldöm el neked a játékot pdf formátumban.)

Iskolás leszek! társasjáték 40 kérdéskártyával

Az Iskolás leszek! társasjáték célja, hogy az iskolába készülő gyerekek játékosan sajátítsák el azokat az alapvető ismereteket, amelyek az iskolaérettséghez szükségesek. A játék 40 kérdéskártyát tartalmaz, minden kérdés képekkel van illusztrálva, hogy a még olvasni nem tudó óvodások is könnyedén, önállóan tudjanak résztvenni a játékban.

A játék menete: a játékosoknak el kell jutniuk az óvodából az iskolába. A dobókockával dobott értéket abban az esetben léphetik le, ha a kérdésre helyes választ adtak. Aki elsőnek ér az iskolába, az lesz a játék győztese.

A társasjáték tartalma:

• tábla: színes A4-es méretű lap, 48 játékmezőt tartalmaz
  • kártyák: 40 darab, színes képekkel illusztrált kérdéskártya

A társasjáték a bábukat, illetve a dobókockát nem tartalmazza! (Ötlet: bábuk helyett játszhattok bármilyen apró tárggyal, pl. színes gombokkal, Kinder tojás figurákkal, színes gyurmabábukkal, stb.)

Online ár: 1000 Ft (E-mail-ben küldöm el neked a játékot pdf formátumban.)

Tedd az autókat sorrendbe! játék

A Tedd az autókat sorrendbe! játék 6 különböző pályát tartalmaz, valamint 8 jobbra menő, illetve 8 balra menő színes kisautót.

A játék célja, hogy a színes pöttyök általi sorrendet követve kell a kisautókat az autóútra helyezni. Fontos, hogy a nyilak mutatják meg, hogy mi a helyes menetirány.

A játék tartalma:

• 6 autópálya: színes, A4-es méretű lap
  • autók: 16 darab színes kisautókat tartalmazó lap (8 jobbra menő, 8 balra menő kisautó)

Online ár: 1500 Ft (E-mail-ben küldöm el neked a játékot pdf formátumban.)

Termék megrendelése

Kérjük, add meg adataid és a lehető leghamarabb felveszem veled a kapcsolatot a termék átvételével, illetve kiszállításával kapcsolatban.

Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el